طراحی سایت سازمانی نمایشگاه مشهد دوست داشتنی – شهرداری مشهد

سایت فجر آفرین معاونت شهرداری مشهد

سایت فجر آفرین معاونت شهرداری مشهد

در اسفندماه سال ۱۳۹۵ طی جلسات مشترکی که با مدیران معاونت فرهنگی شهرداری مشهد در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت نمایشگاه مشهد دوست داشتنی به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت سازمانی نمایشگاه مشهد دوست داشتنی به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این ارگان دولتی را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت نمایشگاه مشهد دوست داشتنی انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این سازمان، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این سازمان فرهنگی لحاظ گردد.

 

درباره نمایشگاه مشهد دوست داشتنی

نمایشگاه مشهد دوست داشتنی در سال ۱۳۹۵ در مجموعه کوثر مشهد برگزار گردید. در این نمایشگاه المان های مشهد قدیم به صورت بسیار زیبا ساخته شده است. این نمایشگاه برای بازدید عموم میباشد و همشهریان عزیز میتوانند از آثار زیبای این نمایشگاه بازدید به عمل آورند و در دوران قدیم مشهد قدم بردارند.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت نمایشگاه مشهد دوست داشتنی

در طراحی سایت Web Design نمایشگاه مشهد دوست داشتنی از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد معاونت فرهنگی شهرداری مشهد درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت نمایشگاه مشهد دوست داشتنی از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در طراحی سایت نمایشگاه مشهد دوست داشتنی از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.