طراحی سایت مراکز خرید در مشهد

طراحی سایت و حضور در فضای دیجیتال از ضرورت‌های دنیای جدید است. کسب وکارها برای معرفی خود و خدماتشان به متقاضیان و همچنین توسعه و گسترش مشتریان خود از خدمات طراحی سایت به عنوان دریچه‌ای برای ورود به فضای دیجیتال استفاده می‌کنند. مراکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ در سطح کلان شهرها با افزایش میزان درخواست مشتریان برای دریافت خدماتی متنوع در یک مکان افزایش یافته‌اند. طراحی سایت مراکز خرید در مشهد گزینه مناسبی است که مدیران این کسب و کارها برای حضور در فضای دیجیتال انتخاب می‌کنند.

ساماندهی مشاغل دیجیتال
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد

از پارس وب بیشتر بدانید...

شرکت طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه‌های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه 7 ساله پارس وب در حوزه‌های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می‌تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد.

ما معتقدیم، برای اینکه مجموعه پارس وب در حوزه کسب و کار خویش به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ بازاریابی آنلاین برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن‌ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری‌مان است، خواهیم رسید.

پارس وب عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد با افتخار در کنار شما خواهد بود.

0 +
نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد

شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
مشهد دوست‌داشتنی
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
حوزه هنری
حوزه هنری
ماد استیل
ماد استیل
مجموعه بازرگانی زمرد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
فن آوران انرژی طوس (شرکت برق)
فن آوران انرژی طوس (شرکت برق)
بادران پارس نیرو
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو

مزیت‌های طراحی سایت مراکز خرید در مشهد...

به طور کل مراکز خرید از جلمه کسب وکارهایی است که اشخاص عادی به سراغ آن نمی‌روند. سرمایه لازم برای احداث یک مرکز خرید هنگفت است به همین منظور افراد متعددی به این دسته از کسب وکارها روی می‌آورند. در این بخش قصد داریم تا از مزیت‌های مربوط به طراحی سایت مراکز خرید برای مدیران این بخش توضیحاتی را ارائه دهیم.

 1. معرفی مجموعه و عوامل سازنده آن
 2. ارائه مجوزات و تجربه‌های کاری قبلی
 3. پیش فروش واحد‌های مرکز خرید
 4. قرار دادن راه‌های ارتباطی و آدرس مرکز خرید
 5. توسعه کسب وکار و برندینگ مجموعه

از جمله مزایایی است که در صورت طراحی سایت مراکز خرید در مشهد به مدیران این دسته از کسب وکارها ارائه می‌شود.

هزینه طراحی سایت مراکز خرید در مشهد
طراحی سایت مراکز خرید در مشهد
مزایای طراحی سایت مراکز خرید
مزایای طراحی سایت مراکز خرید در مشهد
هزینه طراحی سایت مراکز خرید

چرا باید وارد دنیای دیجیتال شد...

با توجه به نمودار رو به رو که نمایشی از میزان درآمد یک کسب وکار سنتی قبل از ورود به دنیای دیجیتال است، یک روند و ساختار تقریبا یکسان در تمام نمودار مشاهده می‌کنیم. این موضوع نشان دهنده این است که کسب وکار روند رو به رشدی نداشته است. در اکثر اوقات همانند ماه‌های قبل بوده و در برخی مواقع حتی افت کرده است.

نمودار رو‌به‌رو تغییرات درآمدی و پیشرفتی یک کسب وکار بخصوص را پس از ورود به فضای دیجیتال و ارائه خدمات در این دنیا نمایش می‌دهد. روند صعودی نمایش داده شده در نمودار نشان دهنده توسعه کسب وکار و به طبع افزایش درآمد بوده است. ورود به این فضا از درگاهی مناسب و اجرا دقیق و راهبردی استراتژی‌ها، تاثیری چشم‌گیر در صعودی بودن این نمودار دارد.

خدمات پارس وب

طراحی سایت مراکز خرید در مشهد را بیشتر بشناسید...

طراحی سایت و حضور در فضای دیجیتال از ضرورت‌های دنیای جدید است. کسب وکارها برای معرفی خود و خدماتشان به متقاضیان و همچنین توسعه و گسترش مشتریان خود از خدمات طراحی سایت به عنوان دریچه‌ای برای ورود به فضای دیجیتال استفاده می‌کنند.

مراکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ در سطح کلان شهرها با افزایش میزان درخواست مشتریان برای دریافت خدماتی متنوع در یک مکان افزایش یافته‌اند. طراحی سایت مراکز خرید در مشهد موضوعی است که در این مقاله از پارس وب به توضیح آن پرداخته و شمارا با هزینه‌های مربوط به آن، بهترین شرکت ارائه دهنده این خدمات، مزیت‌های داشتن یک وب سایت و… آشنا می‌کنیم.

خدمات طراحی سایت مراکز خرید در مشهد

خدمات طراحی سایت به منظور توسعه خدمات رسانی یک کسب وکار ارائه می‌شود. در این بین موضوع مهم و قابل توجه، لیست این خدمات و هزینه‌های مربوط به آن است. همچنین آگاهی از کیفیت و نحوه انجام این خدمات و پیداکردن یک شرکت به عنوان بهترین و مناسب‌ترین شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت مراکز خرید در مشهد، امری ضروری است. در این بخش از مقاله قصد داریم تا لیستی از خدمات مورد نیاز در یک سایت مرکز خرید را معرفی کرده و هرکدام را به اختصار توضیح دهیم.

 1. برگزاری جلسات نیاز سنجی

جلسات نیاز سنجی قبل از هر کاری بین کارفرما و شرکت ارائه دهنده خدمات برگزار می‌شود. در این جلسات تصور ذهنی کارفرما از پروژه و تمامی خواسته‌های او از وب سایت مطرح شده و راهکارهای مربوط به آن ارائه می‌شود و لیستی از مزیت‌های طراحی سایت مراکز خرید در مشهد به کارفرما ارائه خواهد شد.

بخش قابل توجه در این جلسات، آشنایی بیشتر مشتری با شرکت مورد نظر و ایجاد اعتماد بین هر دو بوده است. در این جلسات نام دامنه سایت و همچنین میزان کیفیت هاست مورد نیاز، تایید و خریداری می‌شود.

 1. طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری اختصاصی (Ui وUx)

پس از برگزاری جلسات نیازسنجی، تصویری کلی از کسب وکار در ذهن شرکت طراحی سایت نقش می‌بندد. انتقال این تجربیات به واحد گرافیک به منظور طراحی Ui و Ux اختصاصی انجام می‌شود. طرح نهایی برای صفحات مهمی همچون، صفحه اصلی، صفحه درباره ما و تماس با ما، صفحه معرفی و … طراحی شده و به نظر کارفرما می‌رسد. پس از تایید طرح‌های ارسالی فرآیند طراحی سایت مراکز خرید در مشهد شروع می‌شود.

 1. طراح صفحات اصلی و صفحات جانبی

صفحات اصلی و جانبی سایت توسط طراحان سایت با استفاده روش‌هایی مانند صفحه‌ساز وردپرس و بستر‌های برنامه نویسی، طراحی و اجرا می‌شود. هرکدام از این روش‌ها که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم شامل بخش‌ها و نکات مختلف و منحصر به فرد خود هستند.‎

 1. تایید صفحات طراحی شده و اتمام طراحی سایت

صفحات در زمان طراحی سایت مراکز خرید در مشهد با توجه به نیاز کسب وکار طراحی، اضافه یا کم می‌شوند. صفحات طراحی شده به نظر کارفرما رسیده و پس از تایید پروژه طراحی سایت به اتمام می‌رسد. در بخش بعدی صحبت از امکاناتی است که در جلسه نیاز سنجی مدیر کسب وکار، قرار دادن ‌آن‌ها روی سایت را واجب دانسته است. پس از بررسی این امکانات و اطمینان از صحت اجرا آن‌ها روی وب سایت، مبلغ به توافق رسیده پرداخت و سایت به مشتری تحویل داده خواهد شد.

طراحی سایت مراکز خرید در مشهد با وردپرس

وردپرس پادشاهی در قلمرو سیستم‌های مدیریت محتوا محسوب می‌شود. آپدیت‌های مکرر ارائه شده در این بستر امنیت و امکانات آن را افزایش داده و طراحان سایت بیشتری را به استفاده از وردپرس برای طراحی سایت راقب کرده است. طراحی سایت مراکز خرید در مشهد با وردپرس شامل مزیت‌های زیادی برای کسب وکار است که در ادامه به معرفی این مزایا می‌پردازیم.

 1. هزینه‌های طراحی را کاهش می‌دهد.
 2. پیاده سازی تمامی موارد مورد نیاز روی وب سایت مراکز خرید
 3. پنل ادمین با رابط کاربری آسان
 4. کاهش زمان طراحی سایت مراکز خرید در مشهد
 5. امنیت بالا برای مدیران و کاربران حاضر در سایت
 6. ارائه افزونه‌های رایگان و کاربردی
 7. بارگذاری آسان انواع محتوا در سایت

7 مورد ذکرشده در بالا از مهم‌ترین مواردی هستند که یک مرکز خرید با استفاده از خدمات طراحی سایت با وردپرس به دست می‌آورد.

هزینه‌های طراحی سایت مراکز خرید در مشهد

هزینه‌های مربوط به طراحی سایت به عوامل خاصی بستگی دارد. در ابتدا شرکتی که به عنوان پیمانکار پروژه انتخاب می‌شود نقشی تعیین کننده در افزایش هزینه طراحی سایت مراکز خرید در مشهد را دارد.

برخی از شرکت‌ها به دلیل قدمت بیشتر، تجربه‌ای بالاتر در خدمات و استفاده از روش‌هایی جز وردپرس برای طراحی سایت، تعرفه‌های بیشتری برای اجرا این امر دارند. در کنار شرکت قراردادن امکانات مختلف روی سایت امکان افزایش هزینه‌ها را در این بخش قوی‌تر می‌کند. بخشی از این امکانات به شرح زیر است:

 1. فعال سازی امکان چت آنلاین در وب سایت
 2. اتصال به درگاه پرداخت امن
 3. ارائه خدمات پشتیبانی
 4. آموزش نحوه کار با پنل ادمین
 5. شخصی سازی پنل ادمین
 6. استفاده از خدمات هاستینگ خارجی
 7. خرید دامنه‌های .com، .org و …
 8. طراحی رابط کاربری اختصاصی
 9. طراحی سایت با زبان‌های برنامه نویسی
 10. و…

از جمله مواردی است که باعث افزایش هزینه طراحی سایت مراکز خرید در مشهد می‌شود.

طراحی سایت مراکز خرید درمشهد با برنامه نویسی

گسترش و توسعه زبان‌های برنامه نویسی آن‌ها را به روشی مناسب اما با هزینه‌ای بیشتر برای طراحی سایت تبدیل کرده است. javascript،Html و css از جمله زبان‌های برنامه نویسی هستند که بیشترین استفاده در زمینه طراحی سایت مراکز خرید در مشهد را دارند. همچنین برای طراحی ظاهر سایت و تبدیل صفحات به حالت واکنشگرا از bootstrap و jqury استفاده می‌کنند.

بعد از طراحی قالب، نوبت به پیاده سازی اصولی است که از طریق آن شما صاحب یک سایت داینامیک می‌شوید. آشنایی و استفاده از زبان‌هایی مانند PHP می‌تواند ابزاری مناسب برای شما در ابتدای کار طراحی سایت مراکز خرید در مشهد باشد.

در این مقاله از پارس وب خواندیم که…

چرا یک مرکز خرید به استفاده از خدمات طراحی سایت نیاز دارد؟ دو بستر طراحی سایت یعنی وردپرس و برنامه نویسی را معرفی کرده و شما را با مزیت‌ها و معایب استفاده از این روش‌های برای طراحی سایت مراکز خرید در مشهد آشنا کردیم. از هزینه‌های مربوط به طراحی سایت انواع مراکز خرید صحبت کرده و شما را با عوامل افزایش دهنده این هزینه‌ها آشنا کردیم.

در انتهای این مقاله از پارس وب اگر شما صاحب یک مرکز خرید هستید و قصد دارید برای ارائه خدماتتان از امکانات طراحی سایت استفاده کنید همین حالا برای دریافت هزینه‌ها و پکیج‌های خدماتی ما در پارس وب با شماره تماس‌های ارائه شده در وب سایت رسمی ما تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی