طراحی سایت در شیروان

طراحی سایت در شیروان

طراحی سایت در شیروان به منظور ورود کسب و کارها به فضای وب توسط شرکت پارس وب ارائه می‌شود. طراحی انواع سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی و … در شهر شیروان فرصتی مناسب برای پیشرفت کسب وکار شماست.

اول بشناسید؛ بعد اعتماد کنید...

تجربه 8 سال فعالیت در حوزه طراحی سایت در شهر مشهد و سراسر ایران توسط پارس وب بهانه‌‌ای بر کسب اعتماد شماست. بیش از 200 نمونه کار طراحی سایت در حوزه‌های مختلف کاری و ارائه خدمات به سازمان‌ها و مراکز دولتی افتخاری‌ست که در این 8 سال کار حرفه‌ای نصیب پارس وب شده است. با تکیه بر تجربیات گذشته سعی برآن داریم تا بهترین خدمات طراحی سایت در شیروان را به کسب وکارهای این شهر ارائه دهیم.

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می‌اندازد

ساماندهی مشاغل دیجیتال
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
0 +
نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
مشهد دوست‌داشتنی
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
حوزه هنری
حوزه هنری
ماد استیل
ماد استیل
مجموعه بازرگانی زمرد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
فن آوران انرژی طوس (شرکت برق)
فن آوران انرژی طوس (شرکت برق)
بادران پارس نیرو
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو

خدمات پارس وب

با خدمات طراحی سایت در شیروان بیشتر آشنا شوید...

امروزه کسب‌وکارها به دو قسمت فیزیکی و مجازی تقسیم شده‎اند که بخش فیزیکی همان مغازه‌ای می‌باشد که در بازار دارید و بخش مجازی سایت شما است.

با توجه به پیشرفت روز افزون اینترنت و فضای مجازی، داشتن سایت و ورود به این فضا به یکی ضروریات هر شغلی تبدیل شده و نداشتن سایت به معنای نقص کسب‌وکار شماست.

مشاغل موجود در شیروان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بهتر است داشتن سایت را در برنامه‌های کاری خود قرار دهند. طراحی سایت در شیروان موضوعی است که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود.

طراحی سایت در شیروان

این روزها استفاده از اینترنت به قدری افزایش پیدا کرده که افراد، بسیاری از کارهای روزمره و مهم خود را از این طریق انجام می‌دهند و زمان زیادی از 24 ساعت شبانه روز را در آن می‌گذرانند.

فضای مجازی با داشتن چنین کاربران و بازدیدکنندگانی، به بستری مناسب برای تبلیغ کسب‌وکارها تبدیل شده است.

در گذشته برای تبلیغات نیاز بود از تراکت، بیلبورهای تبلیغاتی، بازاریابی تلفنی و … استفاده کنیم. البته باید گفت این روش‌ها خیلی هم کارساز نبود. برای مثال بسیاری از افراد به محض گرفتن تراکت تبلیغاتی، آن را در جایی دورتر رها می‌کردند و داخل سطل زباله می‌انداختند.

عموما این تراکت‌ها و … اصلا مورد توجه قرار نمی‌گرفت و حتی متن آن‌ها خوانده نمی‌شد و به همین دلیل اگر صاحب مغازه تخفیفی خاص برای محصولاتش در نظر گرفته بود، هیچ کس از آن مطلع نشده و به مغازه مراجعه نمی‌کرد.

البته تعداد افرادی هم بودند که از این طریق جذب شده و به مشتری تبدیل می‌شدند ولی تعداد آن‌ها پایین بود و به زحمتی که این کار دارد، نمی‌ارزید.

هم‌چنین باید گفت هزینه و زمانی که برای این مدل تبلیغات صرف می‌شد بسیار زیاد بوده و به نیروی انسانی زیادی نیاز دارد.

امروزه و با داشتن سایت این موضوع حل شده است. شما می‌توانید تمام ویژگی‌های محصولات خود را با جزئیات درون سایت خود بارگذاری کرده و اطلاعیه‌هایی شامل تخفیف را در آن نمایش دهید. فردی که وارد سایت شما می‌شود دقیقا به دنبال همین مطالب است.

حتی می‌توانید با داشتن مقالاتی در زمینه موارد استفاده و فواید محصولاتتان، افراد علاقه‌مند به این موضوعات را نیز جذب نمایید.

قیمت طراحی سایت در شیروان

برای به دست آوردن قیمت طراحی سایت خود باید تعرفه و قیمت‌های شرکت‌های مختلف را بررسی کرده و با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند، قیمت مناسب را انتخاب نمایید.

علاوه بر آن یکی از مهم‌ترین موارد دخیل در قیمت طراحی سایت، نوع آن است. این که سایت شما باید فروشگاهی یا معرفی باشد، بیشتر قیمت سایت شما را مشخص خواهد کرد.

عموما تمام مشاغل به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  1. مشاغلی که محصولی برای فروش دارند.
  2. مشاغلی که خدماتی برای ارائه دارند.

به صورت معمول دسته اول نیاز به سایت فروشگاهی داشته و دسته دوم نیاز به سایت معرفی دارند. البته موارد استثنا نیز وجود دارند.

بهتر است برای برای تعین این موارد با مشاوری تخصصی صحبت نمایید.

چگونه شرکت طراحی سایت خود را انتخاب کنیم؟

این خیلی مهم است که شما طراحی سایت خود را به چه تیم و شرکتی واگذار خواهید کرد. این کاری تخصصی است و انجام آن توسط افرادی فاقد تخصص کافی قطعا نتیجه خوبی را به دنبال نخواهد داشت.

شرکت پارس وب با داشتن بیش از 150 پروژه موفق و 7 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و هم‎چنین با همکاری تیمی متخصص در این زمینه، مشاوره‌ای تخصصی و رایگان را برای شما عزیزان شیروانی در نظر گرفته است.

شما می‌توانید برای استفاده از این مشاوره رایگان، درخواست مشاوره خود را ثبت نموده یا با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی