طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در مشهد چیست ؟

هدف پیدا کردن بازارها از طریق طراحی سایت شرکتی در مشهد و بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق طراحی سایت شرکتی در مشهد به آن رسید.
در صورتی که طراحی سایت شرکتی در مشهد با توجه به استانداردهای سئو و گوگل طراحی شود، شرکت یا موسسه میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد. طراحی سایت شرکتی در مشهد یکی از مهمترین انواع طراحی سایت شرکتی در مشهد است که باید با توجه به نوع کار و تجارت شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن شرکت و موسسه طراحی سایت شرکتی در مشهد گردد.
ظاهر تارنمای یک طراحی سایت شرکتی در مشهد باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد. با طراحی سایت شرکتی در مشهد و داشتن یک گرافیک مناسب ولی در عین حال زیبا با توجه به جزئیات طراحی سایت شرکتی در مشهد میتوانید در اعتماد سازی مشتریان به آن کمپانی تاثیر به سزایی داشته باشید. در طراحی سایت شرکتی در مشهد امکانات در قالب طراحی سایت شرکتی در مشهد طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی شرکت را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند.
اما تاکید اصلی در طراحی سایت شرکتی در مشهد ، توجه به حضور در صفحه ی اصلی گوگل روی کلمات کلیدی و نام شرکت می باشد. حضور در صفحه اول و لینک های بالای گوگل، با طراحی سایت شرکتی در مشهد حرفه ای و بهینه سازی شده برای گوگل امکان پذیر است. هزینه ی یک باره و درست روی طراحی سایت شرکتی در مشهد به صورت اختصاصی و حرفه ای قدم اول برای تحول شرکت از طریق طراحی سایت شرکتی در مشهد و بازاریابی اینترنتی است.
پارس تو وب با طراحی سایت شرکتی در مشهد با تجربه ی فراوان و بسیار موفق در طراحی سایت شرکتی در مشهد در خدمت شماست.
طراحی سایت شرکتی در مشهد در پروژه های طراحی سایت شرکتی در مشهد مهم ترین عاملی که باید پیش از طراحی مد نظر قرار بگیرد قالب طراحی سایت شرکتی در مشهد می باشد. قالب اصلی هر سایت نشان دهنده هویت طراحی سایت شرکتی در مشهد می باشد. پیاده سازی پلاگین ها و ماژول های مورد نیاز هر طراحی سایت شرکتی در مشهد در مرحله بعدی انجام می شود. در ابتدای طراحی سایت شرکتی در مشهد باید ظاهر سایت کاملا کاربر پسند باشد تا کاربران و مشتریان شما بتوانند با سایت ارتباط برقرار کنند و در مرحله بعد در طراحی سایت شرکتی در مشهد باید تمامی امکانات مورد نیاز برای راحتی کار کاربران جهت دستیابی به اطلاعات و یا خرید آنها در سایت فراهم شود. اصلی ترین امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی در مشهد وجود دارد، ثبت نام در سایت و خرید آنلاین می باشد که باید در طراحی سایت شرکتی در مشهد به گونه ای طراحی شود تا کاربر به سرعت و به راحتی به اهداف خود دست پیدا کند زیرا طراحی سایت شرکتی در مشهد ارائه دهنده محصولات و یا خدمات می باشند که هدف اصلی طراحی سایت شرکتی در مشهد را تشکیل می دهد. آماده سازی بستر بهینه سازی سایت در پروژه های طراحی سایت شرکتی در مشهد نیز جزء فعالیت های مهم طراحی سایت شرکتی در پارس تو وب می باشد.

طراحی سایت شرکتی

ویژگی اصلی در طراحی سایت شرکتی در مشهد ، ” معرفی یک شرکت ” در دنیای اینترنت می باشد. همچنین باید در طراحی سایت شرکتی در مشهد ، نمونه های محصولات و یا خدماتی که به مشتریان و مردم ارائه می شود نیز در طراحی سایت شرکتی در مشهد دیده شود.
طراحی سایت شرکتی در مشهد اگر توسط متد های روز طراحی سایت شرکتی در مشهد انجام شود و در معرفی کلمات کلیدی یک طراحی سایت شرکتی در مشهد موارد بهینه سازی سایت رعایت شود، آن شرکت می تواند به مهمترین ویژگی طراحی سایت شرکتی در مشهد برای خود دست پیدا نماید.
نظرات مشتریان در مورد شرکت در طراحی سایت شرکتی در مشهد می تواند از ویژگی های مهم در طراحی سایت شرکتی در مشهد باشد که حتما باید در طراحی سایت شرکتی در مشهد آن ها را در نظر داشته باشیم.
هدف از طراحی سایت شرکتی در مشهد چیست ؟
مهمترین هدفی که مسلما یک شرکت از طراحی سایت شرکتی در مشهد برای خود دنبال می نماید، معرفی شرکت و بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش و درآمد زایی از طراحی سایت شرکتی در مشهد می باشد.
البته اهداف دیگری نیز در این بین وجود دارند، از جمله اهداف در طراحی سایت شرکتی در مشهد : ارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتی در طراحی سایت شرکتی در مشهد
سهولت کار خرید و یا دریافت خدمات برای مشتریان در طراحی سایت شرکتی در مشهد
دریافت تبلیغات و درآمد زایی از سایت از طریق طراحی سایت شرکتی در مشهد
رسیدن به مفهوم برند سازی برای یک شرکت با طراحی سایت شرکتی در مشهد
کم کردن نیرو های کاری با استفاده از ایجاد بخش های متنوع الکترونیک بوسیله طراحی
صرفه جویی در کاغذ و البته کاغذ بازی های اداری به روش طراحی سایت شرکتی در مشهد
این اهداف حتی همگی در کنار هم نیز می توانند هدف یک شرکت از طراحی سایت شرکتی در مشهد باشد.
دلایل موفقیت طراحی سایت شرکتی در مشهد با استفاده از طراحی سایت شرکتی در مشهد
برای موفقیت یک طراحی سایت شرکتی در مشهد ابتدا باید مواردی که در بالا آنها را توضیح دادیم رعایت شود.
رعایت مواردی از جمله بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو و اعتماد سازی برای مشتریان و… از جمله موارد طراحی سایت شرکتی در مشهد می باشد.
شما اگر در طراحی سایت شرکتی در مشهد خود این موارد را در نظر نداشته باشید و آنها را رعایت ننمایید، مسلما به موفقیت لازمه در دنیای اینترنت نخواهید رسید.
برای رسیدن به موفیقت در طراحی سایت شرکتی در مشهد ، شرکت طراحی سایت پارس تو وب برای شما دوستان برنامه خاص در نظر دارد. با استفاده از متد جدید و طراحان حرفه ای سایت که آشنا به تمام اصول بهینه سازی سایت، و الگوریتم های امتیاز دهی موتور های جست و جو، انتخاب شرکت طراحی سایت شرکتی در پارس تو وب برای طراحی سایت شرکتی خود، میتواند دلیل موفقیت باشد.
کافی ست نمونه پروژه ها و موفیقت های بدست آمده توسط طراحی سایت شرکتی در پارس تو وب را در بخش طراحی سایت شرکتی در مشهد ، مشاهده نمایید.
امکانات معمول سایت های شرکتی در طراحی سایت شرکتی در مشهد
ویژگی اصلی طراحی سایت شرکتی در مشهد ، شرکت طراحی سایت پارس تو وب ، اختصاصی بودن آن می باشد.
طراحی سایت شرکتی در پارس تو وب تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با سلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما، به بهبود تجاریتان کمک خواهد نمود.
یکی از مهمترین عناصر در طراحی سایت شرکتی در مشهد این است که بتواند مناسب و پر بازده برای آن شرکت باشد.
طراحی سایت شرکتی در مشهد باید گرافیک زیبا در عین حال متفاوتی داشته باشد تا از طریق همین گرافیک به نوعی برند سازی شود. نمایش محصولات و خدمات طراحی سایت شرکتی در مشهد باید به گونه ای باشد که کاربر در سریع ترین زمان، به خدمات و محصولات اصلی شرکت دسترسی پیدا کند و از نحوه ی فعالیت شرکت اطلاع دقیقی پیدا نماید. جستجوی قوی برای پیدا کردن مطالب، نمایش اخبار شرکت، مجوزها و البته روش تماس با شرکت در طراحی سایت شرکتی از جمله ویژگی های اصلی در طراحی سایت شرکتی در مشهد می باشد.
طراحی سایت شرکتی در مشهد نیازمند رعایت اصولی مشخص و شناخت نیازهای اساسی شرکت های صنعتی و تجاری می باشد. تجربه ی سالها فعالیت طراحی سایت شرکتی در پارس تو وب در زمینه طراحی سایت و همکاری با شرکت ها و مراکز تجاری گوناگون موجب گشته که به شناخت کاملی نسبت به نیازهای یک طراحی سایت شرکتی در مشهد و اصول طراحی آن در طراحی سایت شرکتی در مشهد دست یابیم. در کنار رعایت اصول طراحی وب و بهینه سازی سایت، ایجاد امکانات متناسب با زمینه کاری و معرفی خدمات یا محصولات شما مهمترین دغدغه در طراحی سایت شرکتی بوده است.
لزوم طراحی سایت برای شرکت ها در طراحی سایت شرکتی در مشهد
هزینه راه اندازی و طراحی سایت شرکتی در مشهد در حالت عادی بسیار بالا بنظر میرسد
اهمیت بهینه سازی در طراحی سایت شرکتی در مشهد
تجربیات و تحقیقات انجام شده توسط تیم فنی ما نشان میدهد که هدف گذاری اصلی برای کلمات کلیدی در طراحی سایت شرکتی در مشهد در وهله اول نام شرکت و در ادامه لیستی از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط آنها می باشد. با توجه به المان های بکار گرفته شده در نمونه طراحی سایت شرکتی در مشهد دستیابی به این مهم برای شما بسیار سهل و آسان گشته و مشتریان ما در زمانی بسیار کوتاه جایگاه خود را در رتبه های نخست نتایج گوگل پیدا میکنند.

امکانات طراحی سایت شرکتی در مشهد

طراحی رسپانسیو: طراحی سایت شرکتی در مشهد بر پایه آخرین تکنولوژی های طراحی وب (HTML5 , CSS3 , PHP5) آماده شده است. ویژگی رسپانسیو آن قابلیت نمایش مناسب در هر صفحه نمایشی از قبیل: موبایل، تبلت، کامپیوتر و …. با ظاهری منحصر به فرد و زیبا راه فراهم کرده است.
فرم تماس و نقشه گوگل در طراحی سایت شرکتی در مشهد طراحی متفاوت برای صفحه تماس در نمونه طراحی سایت شرکتی به شما این امکان را میدهد تا علاوه بر برخورداری از مدیریت حرفه ای در طراحی سایت شرکتی در مشهد: تغییر کلیه متون، تصاویر، عناوین به راحتی توسط مدیر سایت قابل انجام بوده و با بهره گیری از ویرایشگر حرفه ای در طراحی سایت شرکتی قادر خواهید بود تا به هر صفحه یا بخش از سایت خود ظاهری زیبا و متفاوت اختصاص دهید. تغییر آیتم های قرار گرفته در منو و ترتیب آنها به راحتی کار با دسکتاپ کامپیوتر و مرتب سازی آیکون های طراحی سایت شرکتی در مشهد می باشد و شما تنها با استفاده از موس میتوانید منو سایت شرکت خود را با طراحی سایت شرکتی در مشهد طراحی نمایید.
امکانات ویژه در طراحی سایت شرکتی در مشهد
علاوه بر امکانات عمومی، امکاناتی ویژه نیز در طراحی سایت شرکتی در مشهد در نظر گرفته شده که مهمترین طراحی سایت شرکتی در مشهد به شرح زیر هستند:
محصولات، نمونه کارها یا پروژه ها در طراحی سایت شرکتی در مشهد
برای معرفی بهتر محصولات یا خدمات شما بخشی با عنوان نمونه کارها در طراحی سایت شرکتی در مشهد در نظر گرفته شده است که به راحتی و از طریق پنل مدیریت میتوانید عنوانی متناسب با زمینه کاری خود مانند پروژه ها یا خدمات برای طراحی سایت شرکتی در مشهدبرگزینید، محصولات و اطلاعات تعریف شده در این بخش علاوه بر نمایش متحرک در صفحه اصلی طراحی سایت شرکتی در مشهد شما یا صفحات داخلی آنها قابلیت نمایشی متفاوت در صفحه اختصاصی پروژه ها را نیز خواهد داشت. همچنین در طراحی سایت شرکتی در مشهد با کلیک کاربران بر دسته بندی محصولات یا پروژه های شما تنها موارد قرار گرفته در آن دسته و با ظاهری شیک و زیبا به کاربر نمایش داده خواهد شد.

یکی از مهمترین عناصر یک شرکت می تواند وب سایتی مناسب و پر بازده برای آن شرکت باشد.سایت شرکتی باید گرافیک زیبا در عین حال متفاوتی داشته باشد تا از طریق همین گرافیک به نوعی برند سازی شود. نمایش محصولات و خدمات شرکت باید به گونه ای باشد که کاربر در سریع ترین زمان، به خدمات و محصولات اصلی شرکت دسترسی پیدا کند و از نحوه ی فعالیت شرکت اطلاع دقیقی پیدا نماید. جستجوی قوی برای پیدا کردن مطالب، نمایش اخبار شرکت، مجوزها و البته روش تماس با شرکت در طراحی سایت شرکتی از جمله ویژگی های اصلی یک سایت شرکتی می باشد.امروزه داشتن وب سایت برای شرکت ها به یک ضرورت اجتناب ناپذیر تبدیل شده است .

از مهمترین دلایل راه اندازی وب سایت های شرکتی عبارتست از:
افزایش اعتبار شرکت – پل ارتباطی و متقابل بین صاحبان شرکت و مخاطبین – پایگاهی مناسب برای اطلاع رسانی شرکت
محلی مناسب برای ارائه و معرفی خدمات و محصولات شرکت بدون محدودیت در زمان و مکان
طراحی سایت شرکتی تخصص اصلی ماست.
پورتال شرکتی پارس تو وب با هدف ارائه یک ابزار کاربردی برای طراحی سایت شرکت های تولیدی، خدماتی و… طراحی و تدوین شده است . وب سایت های شرکتی پارس تو وب مجهز به سیستمهای مدیریت محصولات ، فروشگاه آنلاین ، مدیریت سفارشات و سبد خرید ، مدیریت اطلاعات تماس و خبرنامه الکترونیک که از جمله ابزار روز تجارت و بازازیابی الکترونیک است ، میباشد.با استفاده از امکانات وب سایت شرکتی پارس تو وب ، بخش فروش شرکت قادر به مدیریت فروش آنلاین سایت، ارتباط مستقیم با مشتریان و تبلیغات گسترده بصورت خبرنامه الکترونیک خواهد بود.سیستم مدیریت اطلاعات تماس وب سایت، امکان جمع آوری و دسته بندی اطلاعات تماس مشتریان و حتی بینندگان علاقمند سایت را فراهم می آورد.

بخش پرسش و پاسخ وب سایت شما، جهت ارتباط نوشتاری بین بینندگان سایت و مدیریت آن بکار می رود. از این سیستم در طراحی سایت بسیاری از شرکتها به عنوان ابزار خدمات پس از فروش و اطلاع رسانی به مشتریان استفاده می شود.

سیستم مدیریت محصولات وب سایت شرکتی، فضای مناسبی برای نمایش محصولات شرکت در قالب متن و عکس در سایت ایجاد می نماید. این سیستم مجهز به آرشیو مستقل فایل های ضمیمه در صفحات معرفی محصولات سایت است. موتور جستجوی تعبیه شده در این سیستم برای بینده سایت امکان یافتن محصول مورد نظر از میان تعداد زیادی از محصولات ثبت شده در سایت را فراهم می نماید. در این بخش مدیریت می تواند جهت سهولت بیشتر در دستیابی به اطلاعات، محصولات خود را تحت سرفصلهای مختلف در سایت دسته بندی کند.
در صورت فراهم نمودن بستر پرداخت الکترونیک توسط مدیر سایت، (عقد قرار داد با بانکهای ارائه کننده این خدمات) اتصال سیستم مدیریت سفارشات و سبد خرید پرتال به سیستم بانکی امکان پذیر است. در این صورت کلیه مراحل انتخاب محصول و خرید و پرداخت بصورت آنلاین و از طریق سایت انجام می شود. کلیه سفارشات در این سیستم ثبت و نگهداری می گردد.

طراحی وب سایت یا پورتال شرکتی :
طراحی سایت شرکتی پارس تو وب با هدف بهینه سازی عملکرد وب سایت شرکتها تهیه و پیاده سازی شده است. از جمله امکانات این پرتال به موارد زیر می توان اشاره نمود:
قابلیت­های عمومی سایت شرکتی
مدیریت صفحات: ایجاد و ویرایش تعداد نامحدود صفحه و زیرصفحه
پنل مدیریتی ساده و جامع با کاربری آسان بدون نیاز به داشتن تخصص طراحی سایت
مدیریت کاربران
مدیریت سطوح دسترسی
ایجاد نقش های امنیتی
طراحی وب سایت شرکتی
سیستم مدیریت فایل
سیستم گزارش گیری جامع از فعالیت پرتال و اعضاء
گالری تصاویر جامع
ثبت اطلاعات و تاریخچه مشتری در شرکت
بخش مدیریت پیوندها
سیستم مدیریت تبلیغات پرتال
ویرایشگر متن قدرتمند جهت ویرایش مطالب صفحات
پشتیبانی کامل از پروتکل امنیتی SSL
مدیریت دانلودها (نسخه استاندارد)
امکان تخصیص آیکون به بخشهای متنوع سایت
تجمیع محیط کاربری و محیط مدیریتی پرتال در کنارهم و امکان ویرایش هر بخش با یک کلیک
امکان مدیریت کلمات کلیدی هر بخش
توسعه داده ­ای برای اضافه کردن داده ­های جدید
توسعه عملیاتی جهت ایجاد سیستم­های جدید به CMS
پشتیبانی از سیستم موجود و بهبود عملکرد آن در طول مدت استفاده از CMS
پیاده سازی سیستم براساس متدهای صحیح طراحی نرم ­افزار تحت وب
طراحی اصولی جهت نگهداری آتی نرم افزار با هزینه کم
امکان ورود اطلاعات به زبان فارسی در سایت
همخوانی با کلیه سیستم عامل ها
همخوانی با انواع نرم ­افزارهای مرورگر وب Browsers Compatibilityاز جمله Internet explorer 7 به بالا Google Chrome. Opera. Fire fox و Safari
امنیت بالا
معماری ۵ لایه
تعریف ۲ سطح امنیتی در سطح برنامه
ایمن در مقابل حملات SQL Injection
ایمن در مقابل حملات Cross Site Scripting
طراحی ظاهر سایت شرکتی
استفاده از رنگ­های زیبا و مناسب با زمینه فعالیت شرکت
استفاده از تصاویر با کیفیت و مرتبط با زمینه فعالیت شرکت
استفاده از فونت­های خوانا با رنگ­هائی مناسب
طراحی ظاهری کاربر پسند به شکلی که کاربر بتواند به راحتی از بخش­های مختلف وب سایت استفاده کند.
پیمایش صحیح و آسان در وب سایت
معرفی شرکت و محصولات با بهترین شکل ممکن
طراحی براساس استانداردXHTML
طراحی تماماً بر مبنای کدهای css
طراحی بدون استفاده از تگ­های جدول Tableless Design
استفاده از Semantic HTML برای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجوی گوگل
رعایت استانداردهای موجود در زمینه قرارگیری متون، جهت و… برای زبان­های راست به چپ و چپ به راست.
ارائه راهکارهای مختلف برای جلوگیری از وقوع Duplicate Content در وب سایت و ارتقاء رتبه وب سایت درموتورهای جستجو
پشتیبانی و نمایش یکسان درآخرین نسخه مرورگرهای اینترنت اکسیلور، فایرفاکس، اپرا، سافاری، گوگل کروم
پیاده سازی صفحات با کد صفحه یو. تی. اف ۸ و پیشتیبانی کامل از زبان فارسی در تمام بخش­های وب سایت

مدیریت منو وب سایت شرکتی
قابلیت مدیریت منوهای هدر وب سایت
قابلیت مدیریت منو و زیرمنوهای اصلی وب سایت در سطوح مختلف
قابلیت مدیریت منوهای فوتر وب سایت
امکان جستجو در اطلاع مندرج در کلیه صفحات ایجاد شده از طریق مدیر بوسیله موتور جستجوی سایت
امکان اضافه کردن تصاویر در اندازه ­های مختلف در بخش­های مختلف متن صفحه
امکان قراردادن جداول به اشکال مختلف در متن صفحه، امکان مدیریت جداول بصورت پیشرفته از سوی مدیر وب سایت
امکان قراردادن لینک در صفحه و ارجاع کاربر به صفحات دیگر وب سایت
امکان ویرایش نوشته از جمله درست­ کردن متن، کج کردن، قراردادن زیرخط و…… از طریق ویرایشگر
امکان قراردادن فایل­های کامپیوتری چون Pdf و… در متن صفحه جهت دانلود از سوی بازدیدکنندگان وب سایت
امکان قراردادن فایل­های ویدیوئی و فلش درمتن صفحه.
امکان تغییر رنگ متون و رنگ پس زمینه متون از طریق ویرایشگر.
امکان کپی کردن مطالب از نرم افزار Microsoft Word

امکانات بخش ارتباط با ما
امکان تعریف گیرنده ­های فرم ارسال ایمیل
امکان مرتب سازی داده­ ها و نمایش اطلاعات تماس با یک بخش بالاتر از بخشی دیگر
امکان ویرایش و حذف اطلاعات در هر لحظه از سوی مدیر وب سایت
نمایش شماره تلفن­های اصلی وب سایت به همراه آدرس در بخشی از قالب وب سایت جهت برقراری سریع بازدیدکنندگان وب سایت
سامانه مدیریت فایل­ها در سایت های شرکتی
امکان اپلود تصاویر مختلف از طریق وب سایت و قراردادن در صفحات مختلف وب سایت
امکان کوچک کردن تصاویر از طریق وب سایت
امکان اپلود انواع فایل­های کامپیوتری از طریق مدیر وب سایت
امکان قراردادن لینک دانلود در صفحات وب سایت
سامانه اخبار و مقالات در سایت های شرکتی
گروه­بندی اخبار وب سایت در سطوح مختلف از سوی مدیر وب سایت
امکان ویرایش و حذف اطلاعات گروه­های خبری از سوی مدیر وب سایت
مرتب سازی گروه­های خبری از سوی مدیر وب سایت
درج اخبار مختلف شامل عنوان، توضیحات اولیه، متن خبر، تاریخ خبر، گروه خبر از سوی مدیر وب سایت
امکان ویرایش و حذف اطلاعات اخبار از سوی مدیر وب سایت
نمایش جدیدترین اخبار منتشرشده در وب سایت صفحه اول
آرشیو گروهی اخبار جهت مشاهده اخبار در یک گروه خاص
صفحه بندی اخبار در بخش آرشیو اخبار
خروجیRSS برای اخبار وب سایت جهت پیگیری اخبار ازطریقRSS
امکان جستجو در اطلاعات اخبار درج شده در وب سایت از طریق موتور جستجوی سایت
سامانه معرفی محصولات در سایت های شرکتی
گروه بندی محصولات در سطوح مختلف توسط مدیر وب سایت شامل نام گروه و عکس گروه
امکان ویرایش و حذف گروه­های محصولی از سوی مدیر وب سایت
مرتب سازی گروه­های محصولی
درج اطلاعات محصولات شامل نام محصول، معرفی اولیه، معرفی کامل محصول، عکس محصول از سوی مدیر وب سایت
امکان ویرایش و حذف اطلاعات محصولات
امکان درج تصویر، جدول، متن، لینک، فلش، ویدیو، فایل کاتالوگ و…. در متن صفحه معرفی محصول
سامانه پرسش و پاسخ در سایت شرکتی
گروه ­بندی پرسش­های متداول در سطوح مختلف از سوی مدیر وب سایت
امکان ویرایش و حذف گروه­ها
رتبه ­بندی گروه­ها و امکان مرتب ­سازی گروه­ها جهت نمایش از سوی مدیر وب سایت
امکان درج پرسش و پاسخ­ها درگروه­های مختلف از سوی مدیر وب سایت
امکان ویرایش و حذف پرسش­های موجود در بانک اطلاعات
امکان طرح پرسش جدید از سوی کاربران وب سایت
ارسال یک نسخه از پرسش مطرح شده از سوی کاربران به ایمیل مدیر وب سایت
امکان تغییر ایمیل گیرنده نامه حاوی پرسش طرح شده از سوی کاربران از طریق پنل مدیریتی وب سایت
قرارگیری پرسش­های مطرح شده ازسوی­ کاربران درکارتابل مدیر
امکان انتشار یک پرسش طرح شده از سوی کارب��ان سایت در وب سایت از سوی مدیر
امکان ارسال پاسخ از طریق وب سایت برای شخص مطرح­ کننده سوال (پاسخ درقالب ایمیل و از طریق وب سایت برای طرح­ کننده پرسش ارسال خواهد شد.)
امکان جستجو در اطلاعات این بخش از وب سایت از طریق موتور جستجو وب سایت
سامانه نظر سنجی سایت شرکتی
امکان ایجاد نظرسنجی در قالب پرسش­هائی با پاسخ­های چند گزینه از سوی مدیر وب سایت (محدودیتی درتعداد پرسش­ها و پاسخ­ها وجود ندارد. هر پرسش می­تواند تعداد نامحدودی پاسخ داشته باشد و لزوماً دو پرسش نباید یک تعداد ثابت پاسخ داشته باشند.)
امکان اضافه ­کردن عنوان و شرح نظرسنجی از سوی مدیر وب سایت جهت راهنمایی بیشتر کاربران وب سایت در رابطه با شرکت در نظرسنجی
امکان ویرایش و حذف اطلاعات نظرسنجی از سوی مدیر وب سایت
امکان مشاهده آمار پاسخ­های ارائه شده در رابطه با هر نظرسنجی
امکان فعال سازی نظرسنجی در صفحه اول وب سایت از سوی مدیر وب سایت
اعلام آمار پاسخ­های ارائه شده به کاربران وب سایت در صورت صلاح دید مدیر وب سایت بعد از شرکت در نظرسنجی
نمایش چارت نتایج نظرسنجی به مدیر وب سایت و کاربران در صورت فعال سازی این بخش از سوی مدیر وب سایت
امکان فعال سازی چندین نظرسنجی مختلف از سوی مدیر سایت در وب سایت
سامانه مدیریت کاربران در وب سایت های شرکتی
امکان عضویت در سایت
امکان فعال­سازی و غیرفعال­سازی تأیید خودکار کاربران ازسوی مدیر وب سایت، در صورتی­که سیستم تأیید خودکار
کاربران غیرفعال باشد بعد از عضویت در سایت کاربران قادر به ورود به وب سایت با کلمه کاربری و رمز عبور نخواهد بود و تنها بعد از تأیید از سوی مدیر سایت می­توانند وارد سایت شوند.
ارسال یک ایمیل یادآوری به مدیر وب سایت بلافاصله بعد از عضویت کاربر جدیدی در وب سایت
ارسال ایمیل خوش آمدگویی به ایمیل کاربر
امکان واردکردن اطلاعات تکمیلی و به روزآوری اطلاعات ا ز سوی کاربران سایت بعد از عضویت در وب سایت
امکان ویرایش اطلاعات کاربران وب ­سایت از سوی مدیر وب سایت
امکان فعال­ کردن و غیرفعال­ کردن یک کاربر از سوی مدیر وب سایت

امکان حذف اطلاعات کاربر بصورت کامل از وب سایت
امکان تغییر رمز عبور کاربران از سوی مدیر سایت
امکان تغییر رمز عبور کاربران از طریق پنل کاربری
امکان ارسال رمزعبور کاربر درصورت فراموش ­کردن رمزعبور خود
گروه بندی کاربران
امکان تعریف سطح دسترسی مشاهده صفحه برای یک گروه خاص کاربری با همه گروه­ها
امکان تغییر گروه کاربری از سوی مدیر وب سایت
امکان فعال سازی سیستم تأیید کاربر از سوی مدیر سایت (کاربران جدید درفهرست کاربران جدید قرار گرفته و مدیر می­تواند اطلاعات را تأیید کند. تا قبل از تأیید مدیر سایت امکان ورود به وب سایت و سفارش برای کاربر میسر نمی­باشد.)
سامانه سفارش محصولات
ارسال یک ایمیل یادآوری به مدیر سایت جهت اطلاع ­رسانی بلافاصله بعد از ثبت سفارش جدید از سوی کاربران وب سایت
امکان تغییرگیرنده ایمیل یادآوری از سوی مدیر سایت
امکان مشاهده جزئیات یک سفارش از سوی مدیر سایت
امکان مشاهده فهرست سفارش­های جدید در کارتابل مدیر سایت
امکان گزارش­گیری براساس بازه زمانی و وضعیت سفارش از سوی مدیر سایت
امکان فعال و غیرفعال کردن امکان سفارش از سوی کاربران میهمان (آن دسته از کاربران که کلمه کاربری و رمز عبور ندارند.) بوسیله مدیر وب سایت
سامانه ارسال خبرنامه الکترونیکی
امکان عضویت در خبرنامه وب سایت از سوی کاربران وب سایت
امکان لغو عضویت در خبرنامه از سوی کاربران
امکان عضویت، لغو عضویت، فعال سازی و غیرفعال سازی از سوی مدیر وب سایت
تولید خروجی متنی و هم­چنین xml از بانک ایمیل­های عضو خبرنامه وب سایت در پنل مدیریتی سایت
امکان ارسال خبرنامه ­های الکترونیکی در قالب متن مشخص شده از سوی مدیر سایت از طریق پنل مدیریتی
امکان درج اخبار و محصولات به صورت خودکار در خبرنامه
ارسال خبرنامه در قالبی شکیل و مشابه طرح وب سایت برای کاربران سایت
امکان ارسال خبرنامه به ایمیل­های خاص (که از سوی مدیر سایت مشخص می­شود.)
نکته : لازم بذکر است که هزینه راه اندازی پورتال شرکتی بر اساس نیازها و خواسته های مشتریان محاسبه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش پارس تو وب تماس حاصل فرمائید.